Connect with us

Hi, what are you looking for?

Балкан

ХОРОР! Четири девојки ги држел како робинки и ги принудувал да спијат со гостите во кафаната!

Во Нови Пазар, Србија, Х.Ј. 67 годишен маж е уапсен под сомнение дека во изминатиот период на сила држел четири девојки на возраст од 21, 22, 25 и 36 години, и ги принудувал да нудат сексуални услуги на гостите во неговата кафана.

На девојките им ги одземал личните документи и ги држел под закана. Соопштија од полициската управа во Нови Пазар. На Х.Ј. му е определен притвор и ќе се терети за кривично дело, трговија со луѓе.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...