Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ПРВИОТ ЧОВЕК НА ГРАНД СО ШОКАНТНО ПРИЗНАНИЕ: Мислев ќе биде втора Цеца, вложував многу во неа, ама…

Еден од најмоќните и најбогатите луѓе во соседството, директорот на Гранд продукција Саша Поповиќ не само што има милиони, туку има направено и еден куп ѕвезди. Но признал и дека еднаш утнал во кариерата. Ѕвездата во која верувал и вложил многу не станала она што тој мислел дека може. А рекол оти бил убеден оти ја има наследничката на Цеца.„Најмногу очекувавме од Тања Савиќ. Таа е вонсериска пејачка. Убава, прекрасна млада девојка која се појави на 18 години.

Сигурно можеше да ја наследи Цеца и имаше вистински хитови на почетокот на кариерата. И биравме песни и ја водевме кариерата, но заради сплет на околности едноставно ја нема. Мислам тука е таа, но не е тоа онаа Тања за која мислевме дека ќе биде врвна ѕвезда“, рекол Поповиќ.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...