Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

На Анастасија и фали она што не се купува со пари!

Анастасија Ражнатовиќ искрено проговори за теретот кој го носи презимето на нејзиното семејство.Иако навидум изгледа дека се и е совршено, таа признава дека и недостасува нормалниот живот како на останатите. Во изјава за емисијата „Гламур“ таа открива дека сака да биде невидлива.„Сакам да бидам невидлива во некои моменти.

Со години сум изложена на јавноста и некогаш просто ми доаѓа да издишам, да се опуштам со друштвото. Свесна сум дека тоа е дел од мојот живот и навикнав на тоа, вели Анастасија и искрено додава дека животот на познатите не е така лесен како што изгледа.

најчитани вести

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Предмалку изби пожар во Зегин на Партизанска во Центар, две возила на пожарна се обидуваат да го стават под контрола.

Спорт

Вардар е во големото финале на СЕХА – лигата!!! Oткако многумина ги прежалија, Ристовски е јунакот на Вардар, кој одбрани неколку супер топки и...