Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ВО ЖЕШКО ИЗДАНИЕ ПО БИКИНИ: Најубавата адвокатка во Албанија го запали интернетот

Таа стана позната како најсекси адвокатка бидејќи секогаш знае да го привлечи вниманието  со нејзините објави на социјалните мрежи. Станува збор за Редона Кочи, која е доста активна на нејзиниот профил на Инстаграм.

Последно убавицата ги „побудале“ следбениците со видео на кое што се гледа со црвен костим за капење. Редона ги покажа нејзините бомбастични форми на телото не оставајќи место на имагинацијата.

Со жешки и привлечни пози, таа го запали интернетот и ги „збесна“ мажите. Таа од време на време објавува провокативни слики кои добиваат многу лајкови од следбениците.

најчитани вести

Забава

НЕКОИ работи се повторуваат одново и одново во разни филмови, но во реалноста многу ретко. И ова е особено точно кога станува збор за...

Забава

ОВЕН Работа: Под голем стрес сте на работа. Не само што имате проблеми за реализација на плановите, туку добивате лоши вести за финансиите. Љубов:...

Забава

Сансевиерија е цвеќе кое не бара многу грижа – се пресадува на секои 2 до 3 години во малку поголема саксија Почвата треба да...

Свет

Петнаесет азиско-пацифички земји формираа најголем трговски сојуз во светот. Тоа се случи под покровителство на Кина и без учество на Соединетите држави, кои ги...