Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ВО ЖЕШКО ИЗДАНИЕ ПО БИКИНИ: Најубавата адвокатка во Албанија го запали интернетот

Таа стана позната како најсекси адвокатка бидејќи секогаш знае да го привлечи вниманието  со нејзините објави на социјалните мрежи. Станува збор за Редона Кочи, која е доста активна на нејзиниот профил на Инстаграм.

Последно убавицата ги „побудале“ следбениците со видео на кое што се гледа со црвен костим за капење. Редона ги покажа нејзините бомбастични форми на телото не оставајќи место на имагинацијата.

Со жешки и привлечни пози, таа го запали интернетот и ги „збесна“ мажите. Таа од време на време објавува провокативни слики кои добиваат многу лајкови од следбениците.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...