15.8 C
Skopje
недела, февруари 25, 2024

(ВИДЕО) Филипче: Кога би имал магично стапче би направил да исчезне коронавирусот, но и да имаме нов Клинички центар

Кога би имал магично стапче би направил да исчезне коронавирусот, но и да имаме нов Клинички центар, посочи министерот за здравство Венко Филипче во интересно интервју со познатиот јутјубер @SteffonatorYT за „90 секунди“.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести