Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Анастасија се разголе на јахта, ПА ПАДНА ПОНУДА ЗА БРАК (ФОТО)

Ќерката на фолк дивата Цеца,  Анастасија Ражнатовиќ, станува се повеќе популарна и тоа не заради нејзината мајка туку зарради нејзината активност како во музиката но и на социјалните мрежи.

Анастасија во моментов летува на црногорскиот брег, а за да не и биде премногу досадно но и да ја има по медиумите секој ден објавува фотографии на Инстаграм со кои покажува со какво тело располага.

Последната фотографија на јахта  на  младата пејачка предизвика „топлотен удар“ на Инстаграм.

Анастасија сподели како се сонча, но секако до израз дојдоа нејзинте облини, а задникот во рпеден план.

Потоа следуваше лавина коментари, особено од машкиот пол кој не остана имун на фотографијата па дури падна и предлог за брак

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...