Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Актерката на “OnlyFans” ЗАРАБОТИ ПОВЕЌЕ ОД МИЛИОН ДОЛАРИ ЗА 24 ЧАСА

Bella Thorne attends The Fashion Awards 2019 at The Royal Albert Hall. London, UK. 02/12/2019 | usage worldwide Photo by: Ik Aldama/picture-alliance/dpa/AP Images

Поранешната Дизниева ѕвезда, а денес американската актерка, режисерка и пејачка Бела Торн (22) го сруши рекордот на една платформа наменета за возрасни.

Имено, Бела отвори профил на сега сè повеќе популарниот сајт „OnlyFans“, каде што објавува свои провокативни фотографии на на своите следбеници, кои за да ги видат мораат да платат.  

Се наведува дека Бела заработила повеќе од милион долари за само 24 часа од отворањето на нејзиниот профил, што засега е рекорд на оваа платформа.

За да се претплатат да ги гледаат нејзините објави, корисниците на оваа платформа мора да издвојат 20 долари месечно.

Таа исто така најави дека ќе ја искористи платформата за хуманитарни акции, но и во создавање на нејзиниот нов филм, на кој работи, во соработка со Шон Бајкер.

– Тоа е нешто што го истражуваме во моментов. Кои се предностите и недостатоците на оваа платформа? Што прават на корисниците ваквите платформи и каква е врската помеѓу реалниот живот и животот на „OnlyFans“? Колку може да го промени вашиот живот на полошо или на подобро? До каде сте подготвени да одите? – рече Бела  објаснувајќи нејзините намери

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...