Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Богдана и сестрите се соблекоа: Фановите зачудени како изгледа снаата на Цеца ВО БИКИНИ (ФОТО)

Богдана Ражнатовиќ сопругата на синот на Цеца Вељко Ражнатовиќ и нејзината сестра Бојана Родиќ денеска уживаа на базен.

Двете сестри се сликаа на базен во бикини, а целото време се снимаа и за на социјалната мрежа Инстаграм.

И додека младите сестри се забавуваа фановите веднаш се фатија за глава и се запрашаа како ли таа има таква совршена линија само два месеци по породувањето.

Сепак едно е јасно нивните посилни половини (синовите на двете пејачки) сигурно се горди на двете сестри.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...