Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Карлеуша го „ЗАПАЛИ“ Инстаграм: Позираше во бикини-танга на песокот (ФОТО)

Откако го прослави својот 42 роденден во новата вила на Сењак, Јелена Карлеуша, со своите деца и тетката Даниела, повторно отпатува за Турција.

Пејачката позираше во бикини-танга додека лежеше на песокот. Оваа сцена не остави никој рамнодушен, а Јелена ги запали социјалните мрежи со своето секси тело.

Потоа таа направи селфи, а нејзините бујни гради едвај се задржаа во минијатурно бикини. Нејзините фанови не можат да одлучат која поза на Јелена им е омилена, кога е во преден план секси задникот или бујните гради.

Темен тен, волшебни облини и пози кои на многу припадници на посилниот пол им го креваат притисокот.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...