Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Дара Бубамара ги почасти фановите со жешка фотографија во бикини од малдивите (ФОТО)

Дара Бубамара повторно ја напушти Србија и сега ужива во една егзотична дестинација.

По летниот годишен одмор на Азурниот брег, а потоа и во Хрватска, Дара Бубамара сега реши да отпатува на една подалечна дестинација каде ќе ужива во следните неколку дена.

Пејачката замина во егзотичните Малдиви, од каде веднаш ги поздрави фановите со жешка фотографија од џакузи.

Таа на фотографијата е во зелено бикини и се релаксира во џакузи веднаш покрај морето.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...