Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "јувентус"

Спорт

Седум играчи на Јувентус се под истрага за кршење на „меурот“ пред паузата за репрезентативни средби пред две недели. Јувентус отиде во доверлива изолација...

Спорт

Хаосот околу коронавирусот во Италија продолжува. И Јувентус пријави заразени со коронавирус, но не играчи, туку двајца членови на стручниот штаб. „Јувентус информира дека...

Повеќе