Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "хоспитализирани"

Македонија

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во Скопје поради компликации од корона вирусот се хоспитализрани 43 нови пациенти. Во моментов бројката на сомнителни и...