Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "хаверц"

Спорт

Челзи од следната недела ќе го има на располагање и германскиот фудбалер Каи Хаверц. Наводно „сините“ веќе постигнале договор околу ангажманот на германскиот репрезентативец,...