Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "фалкао"

Спорт

Колумбискиот голгетер Радамел Фалкао може да се врати во клубот во кој се прослави како фудбалер – Порто. Според португалските медиуми клубот од „Драгао“...