Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "рк вардар 1961"

Спорт

Петкратниот освојувач на СЕХА лигата, екипата на Вардар, утре ја очекува деветтиот настап на завршните турнири од регионалното натпреварување. Во пресрет на дуелот со...