Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "пеп гвардиола"

Спорт

Пеп Гвардиола ќе го добие посакуваното засилување. Откако минатата сезона ја „прокоцка“ поради „дупка“ во одбраната, оваа сезона нема да го има тој проблем....