Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "Панама"

Свет

Тела на жртви на озлогласената секта Нова Божја светлина се пронајдени во масовна гробница во Панама, соопшти локалната полиција додавајќи дека истрагата се уште трае....