Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "манчестерсити"

Спорт

Напаѓачот на Барселона, Лионел Меси е многу близу до трансфер во Манчестер Сити, тврди новинарот Марсело Бечлер на неговиот Твитер профил. Според изворот, англискиот...