Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "лејкерси"

Спорт

Леброн Џејмс во својата 17-годишна кариера запиша бројни рекорди. Синоќа урна нов. На вториот полуфинален дуел против Хјустон, ЛА Лејкерс изедначија на 1-1, откако...