Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "Лацио"

Спорт

Таа е стравствен навивач на Лацио и секогаш кога нејзиниот омилен тим победува во Лигата на шампионите, слави со навивачите на свој начин. После успехот од 3: 1...