Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "донарума"

Спорт

Младиот голман на Милан, Џанлуиџи Донарума наводно побарал договор вреден 10 милиони евра по сезона за продолжување на соработката со Милан, бидејќи неговиот сегашен...