Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "договор"

Македонија

Советот на амбасадори на Република Северна Македонија го смета за целосно неприфатлив и штетен за добрососедските односи текстот на објаснувачкиот меморандум на Бугарија упатен...

Спорт

Младиот голман на Милан, Џанлуиџи Донарума наводно побарал договор вреден 10 милиони евра по сезона за продолжување на соработката со Милан, бидејќи неговиот сегашен...