Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "дембеле"

Спорт

Осман Дембеле ред три години пристина ог Борусија Дортмунд во Барселона во трансфер вреден 140 милиони евра, и беше претставен како спасителот на овој...