Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "временска прогноза"

Македонија

Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност поголема во источните делови. Ќе дува умерен до засилен северен ветер, најизразен долж Повардарието....