Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "ангела меркел"

Свет

Германската канцеларка Ангела Меркел тајно го посетила рускиот опозиционер  Алексеј Навални додека тој беше на лекување во болницата „Шарите“ во Берлин, објави неделникот „Шпигел“. – Канцеларката го посети...