Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ОВЕН Без да се двоумите, ги користите фамилијарните врски за да ја унапредите работата.  Односот со партнерот е специфичен. Додека вие максимално уживате во...

Забава

Дара Бубамара открила дека ќе се потруди во иднина да биде што повеќе секси и привлечна. Како што вели, епитетот секси мама никогаш не...

Забава

Наместо да се намалува со текот на времето, морталитетот поврзан со лошата исхрана драстично се зголеми во 21. век. Во светот, само во 2017...

Популарно

Забава

Подгответе се да ги запознаете најкавгаџии меѓу знаците во Зодјакот: ОВЕН Овенот најблаго речено може да се опише како чајник чие капаче полека потскокнува...

Забава

Наташа Беквалац го прослави својот роденден на нејзиниот салаш во Ченеј. Бидејќи станува збор за јубилејниот 40-ти роденден, пејачката направи посебен напор околу секој детал...

Забава

Пејачот Дарко Лазиќ изгуби околу 70 килограми по операцијата на желудникот, а со тоа, како што тврди, се регулирале многу други здравствени проблеми што ги имал...